МИСТЕЦТВО БЕЗ КОРДОНІВ

1 жовтня, в рамках VII Міжнародного фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері», в місті Афіни відбувся показ балету А. Адана “Жизель”.

5 000 глядачів, затамувавши подих, спостерігали за балетним дійством у виконанні солістів та артистів балету та оркестру. Багатотисячна публіка театру Одеон неодноразово здіймалась в гучних оваціях, засвідчуючи свою вдячність та захоплення  майстерністю і легкістю виконання складних технічних елементів.

Надзвичайно цього вечора звучав оркестр Одеської опери під орудою головного диригента Одеської Опери, маестро В’ячеслава Чернухо-Воліча. Музика Адана, втілена артистами оркестру, заполонила весь простір древнього амфітеатру, розкриваючи повною мірою драматургію наймістичнішого балету усіх часів.

Фото та огляд з місця події - заслужений артист України, диригент Ігор Чернецький.

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден