«МИСТЕЦТВО ПЕРЕМОГИ. THE ART OF VICTORY»

1-го жовтня, в рамках урочистого закриття VII Міжнародного фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» о 17.00  в музеї театру була відкрита нова  експозиція «МИСТЕЦТВО ПЕРЕМОГИ. THE ART OF VICTORY».

Одеська національна опера продовжує створювати літопис для сучасників та нащадків, виконує найважливішу місію – закарбовувати дійсність у сучасних артефактах і матеріалах,  які на очах стають невід’ємною складовою нашої новітньої історії.

В експозиції репрезентовано життя театру з перших днів війни: які альтернативи шукали, щоб продовжувати творити і працювати для глядача;  як захищали будівлю театру від можливої небезпеки.

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден