НА СЦЕНІ ОДЕСЬКОЇ ОПЕРИ – ЖАГУЧА “КАРМЕН”

4 грудня на сцені Одеської національної опери знову запалали іспанські пристрасті: після тривалої перерви відбувся показ опери Ж. Бізе “Кармен”. За диригентським пультом цього дня постав головний диригент театру, маестро В’ячеслав Чернухо-Воліч. Під орудою маестро пристрасті вирували на сцені у виконанні провідних солістів опери, артистів хору, балету та оркестру.

Цей яскравий вечір став особливим для заслуженого артиста України Олега Злакомана, адже він, вперше на сцені Одеської Опери, з великим успіхом виступив у партії Хозе. В партії Моралеса дебютував соліст опери Василь Добровольський. Вітаймо дебютантів з феєричними виступами в партіях! Бажаємо овацій, аншлагів та очікуємо на нові, яскраві партії!

Легендарні образи опери також втілювали на сцені солісти опери: Катерина Лян, Анастасія Голуб, Олексій Жмуденко, Павло Смирнов, Олексій Грузін, Аліна Ворох, Зореслава Долга та Сергій Узун.

В день свого повернення на сцену Театру, “Кармен” заслужено зібрала аншлагову залу, навіть в умовах воєнного часу. Щиро вітаємо всіх причетних до показу!

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet/

 
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден