«Набукко» в Одеській Опері збирає зірок

В рамках фестивалю “Зимовий променад в Одеській опері” відбулось феєричне мистецьке дійство — опера “Набукко”.

За диригентським пультом, вперше в Одеській опері, постав запрошений диригент, лауреат Першої премії Міжнародного конкурсу диригентів імені Артуро Тосканіні - Віталій Алексейонок. В партії Набукко, на запрошення театру, цього вечора виступив провідний соліст Львівської опери, знаний у світі баритон - Андрій Бенюк. Дебютом на одеськiй сцені стало виконання партії Захарії для запрошеного соліста, дипломанта Міжнародних конкурсів, провідного соліста Дніпро-опери — Максима Іващука. Вперше на сцені нашого театру виконала партію Фенени солістка Одеської опери Анастасія Мартинюк, а стажист Денис Даниїл Богачов — партію Верховного жреця. У супроводі майстерного оркестру та хору яскраві образи втілював зірковий склад солістів театру: народна артистка України Лариса Зуєнко, Наталя Павленко, Павло Смирнов та Андрій Перфілов.

«Дякую прекрасному колективу Одеської Опери за прекрасне спільне музикування!» — написав у своєму фейсбуцi Віталій Алексейонок після вистави. «Набукко» в Одеській національній опері — спільне творче надбання Львівської та Одеської національних опер. Режисер-постановник — генеральний директор-художній керівник Львівської Національної Опери, народний артист України Василь Вовкун. Щиро вітаємо усіх , хто доклав чималих зусиль для того, щоб опера Дж. Верді “Набукко” вражала своєю величчю на сцені театру.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден