«Набукко» – опера про сьогодення

Опера Дж. Верді «Набукко» – спільний проєкт Одеської та Львівської національних опер, в якому були втілені пророчі для української реальності задуми народного артиста України Василя Вовкуна.


Вавилон. VI століття до н.е. Військо царя Набукко – виглядає сучасним бездуховним монстром, що готовий, будучи зомбованим владою, стерти з лиця землі святий Храм. Набукко, який наділений безмежною владою, володіє великою державою, наймогутнішою в світі армією і технічним озброєнням, перестає усвідомлювати своє людське призначення…


25 червня на сценi Одеської  опери «Набукко» - символ відновлення надії і справедливості, який стверджує нас у майбутньому.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден