Інтерв’ю з директоркою театру Надією Бабіч

«Без сумніву, Одеська опера затребувана глядачем. Незважаючи на пандемію, число відвідувачів постійно збільшується. Причому багато в залі молодих людей. Ми дуже раді цьому і хочемо утримати задану тенденцію. Завоювати молодь – дуже непросто. І раз театру це вдалося, значить, він рухається у вірному напрямі.» – генеральна директорка ОНАТОБ Надія Бабiч.

Для газети «Вечірня Одеса» Шостий міжнародний фестиваль мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері» став інформаційним приводом поспілкуватися з генеральною директоркою-художньою керівницею, лауреаткою «вечіркінського» конкурсу «Люди справи» Надією Бабіч про те, яким вона бачить завтрашній день театру. Нагадаємо, що Надія Матвіївна очолює Одеську оперу з 2010 року, а не так давно з нею – після проведеного конкурсу, під час якого конкурсна комісія Міністерства культури і інформаційної політики України одноголосно підтримала її кандидатуру, – було укладено контракт на наступні п'ять років.

Посилання на інтерв'ю

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден