Надія Матвіївна Бабіч увійшла до рейтингу «100 успішних жінок Одеського регіону – 2020-21»

З 10 лютого по 11 березня в Одесі проходив шостий рейтинг «100 успішних жінок Одеського регіону - 2020-21», організований благодійним фондом «Журналісти за демократію» і інформаційним агентством «Одеса-медіа».
Оргкомітет рейтингу сформував заповітну сотню, куди увійшли одеситки, які були особливо активними, креативними і успішними в своїй сфері діяльності протягом минулого року. Протягом голосування інтернет-користувачі віддавали свої голоси за найдостойніших, на їхню думку, учасниць. Таким чином, експертна рада вибрала сотню найуспішніших жінок Одещини.
З гордістю повідомляємо, що в цю сотню увійшла в.о. гендиректора Одеської Опери Надія Матвіївна Бабіч.
Від іменні колективу театру прийміть щирі і гарячі привітання, шановна Надіє Матвіївно! Бажаємо Вам успіхів, здоров'я і оптимізму, які сьогодні особливо необхідні сучасному керівникові.
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден