НАРОДЖЕННЯ «ДЮЙМОВОНЬКИ»

Сьогодні відбулося засідання диригентсько-режисерської колегії театру, де вперше був винесений на обговорення стенографічний концепт,  фор-ескізи костюмів та ескізний ряд декорацій до майбутньої балетної постановки «Дюймовонька» Юрія Шевченка (лібрето – Миколи Бровченка).

Балетмейстерське та художне рішення представили членам колегії балетмейстер-постановник вистави, в.о. художнього керівника балету театру, заслужений артист України Гаррі Севоян та відома українська художниця - постановниця Ганна Іпатьєва (художник та авторка костюмів феєрії-опери-балету Є. Станковича «Коли цвіте папороть» у Львівській національній опері; опери Ш. Гуно «Фауст» та  балету  Ю. Шевченка «За двома зайцями» у Національній опері України, вистав  Академічного театру «Київ Модерн-Балет» Раду Поклітару тощо)

Після обміну думками, члени колегії прийняли запропоновану постановниками концепцію та погодили хореографічне та художне рішення вистави.

Як бачимо, святковий день, відкриття нової музейної експозиції, вечірній гала-концерт не спиняють поточних справ. Завершуючи сезон, театр вже готується до нових проєктів.

 Отже, незабаром станемо свідками сучасного балету-казки «Дюймовонька»!

!https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден