НАШ МИСТЕЦЬКИЙ ДЕСАНТ ВИРУШАЄ ДО ЄВРОПИ!

Сьогодні балетна трупа театру виїхала на гастролі у Грецьку Республіку, де в театрі «Мегарон» міста Салоніки буде представлено балет Б. Павловського "Білосніжка".

Нагадаємо, що прем’єра вистави відбулася на сцені Одеської опери шостого листопада минулого року. Старовинна чарівна казка братів Грімм яскраво та вишукано зазвучала в хореографії балетмейстерів-постановників Гаррі Севояна та Яніни Кісельової.

Сподіваємося, балетна вистава стане справжнім подарунком нашого театру європейському глядачу. Зичимо нашим артистам плідної творчості та успіху!

Впевнені: мистецтво – це та могутня сила і міць, яка згуртовує і зближує народи, доносить надважливі послання людям в усьому світі. Тож наближаємо Перемогу разом!

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден