«Наш театр готовий до творчого бою» – інтерв’ю генеральної директорки-художньої керівниці ОНАТОБ Надії Бабiч ТРС МО «Бріз»

Про головну мету концерту «З любов'ю до України», у Всесвітньому Клубі Одеситів генеральна директорка-художня керівниця Одеського національного академічного театру опери та балету Надія Бабіч розповiла редактору ТРС Міністерства Оборони «Брiз» Володимиру Крижановському.

Пані Надія поділилась особистими враженнями та спостереженнями від концерту «З любов’ю до України», адже цей захід зумів торкнутись усіх струн людських душ: співпереживання, сльози, смуток, радість, усмішки. І саме це є основною метою мистецтва в наш час.

«Сьогодні колектив театру готовий до творчого бою і може висадитись мистецьким десантом будь де - чи то в театрі, чи у госпіталях, на будь-якому майданчику з тим, щоб підняти дух людей», - говорить Надія Бабіч.

Генеральна директорка-художня керівниця також звернулась до героїчних захисників України: «Збройним Силам України бажаю сили, наснаги, волі! І якнайменше страшних боїв, зберегти життя і прийти з Перемогою!». Надія Бабіч пообіцяла, що перший концерт, який відбудеться після Перемоги в театрі, буде присвячений саме бійцям, які переможуть страшну зграю.

Віримо і наближаємо перемогу, як на воєнному фронті, так і на культурному.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден