«Новорічна Одіссея»: шоу, яке об’єднує родину і цілий світ

Яскраве дитяче шоу — спільний творчий проєкт Одеської міської асоціації хореографічних колективів і Одеського національного академічного театру опери та балету.

Напередодні у Театрі відбувся пресбрифінг з нагоди прем’єри, у якому взяли участь режисерка-постановниця, автор лібрето Тетяна Подерська; хореограф-постановник Юхим Коган, актор вистави Володимир Кругляков, помічниця генеральної директорки-художньої керівниці ОНАТОБ зі зв’язків iз громадськістю Людмила Сергійчук.

Заслужена працівниця культури України Тетяна Подерська розповіла: "Новорічна Одіссея — це вистава для всієї родини. Одночасно з балетом на сцені представлений сучасний танець, а поруч з класичними й казковими героями виступатимуть трансформери та роботи".

Юхим Коган, заслужений працівник культури України і художній керівник вистави, зазначив, що під час шоу на сцені одночасно перебуватимуть близько 150 артистів. У казкову музичну подорож діти-актори вирушають разом із дорослими виконавцями, зокрема, у виставі бере участь народна артистка України Ольга Оганезова й провідні солісти театру.

«Новорічна Одіссея» захопить глядачів видовищністю: ефектними декораціями, відеосупроводом та інтерактивом. «Ми мандруємо різними стихіями, країнами і куточками світу. А ведуть нас в цей світ пригод Святий Миколай і весела Мультяшка, яка постійно спілкується із залою. Це ще одна ознака нашої вистави - інтерактив»,— розповідає Т.Подерська.

Слова вдячності генеральній директорці-художній керівниці театру Надії Бабіч висловив Юхим Коган: “Такі спільні проєкти надзвичайно важливі, адже це дає можливість залучати молодь і дітей до мистецтва”.

Запрошуємо глядачів на "Новорічну Одіссею"!

Здійснімо подорож до казки усією родиною!

Подробиці - у сюжеті ТК "Перший міський"

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден