Одеська національна опера готує світову прем’єру “Катерини”

Найбільша вистава за часів незалежності України, прорив у класичному театральному мистецтві України, опера, написана сучасним композитором про спадщину та сьогодення.

16 та 17 вересня в Одеській національній опері відбудеться прем’єра, на яку очікує вся культурна спільнота - опера Олександра Родіна “Катерина”, яка була написана на замовлення Одеської національної опери. Авторка ідеї створення цього масштабного проекту - генеральна директорка-художня керівниця театру Надія Бабіч.

Довгих два роки, крізь призму карантинних обмежень і трагічні дні війни, Одеська національна опера без упину готує світову прем’єру “Катерини”: тривають репетиції, створено декорації, бутафорію та костюми.

Днями відбулась прем’єра тизеру міжнародного документального фільму “Катерина. Мистецтво під обстрілом”. Автор відеоконцепції - Артем Цинк; озвучив Елліот Леві - видатний британський актор, який цього року отримав премію Олівьє.

Документальний фільм “Катерина. Мистецтво під обстрілом” розповість про все, що відбувалось всередині театру до війни та в дні, коли він був оточений барикадами. Він може стати унікальним історичним документом, однак реалізація проєкту потребує розголосу та підтримки, зокрема, команда FixersUA відкрита до співпраці з операторами, монтажерами, сценаристами та  фахівцями зі спецефектів. Історія твориться саме зараз і кожен з вас може стати її частиною.

Щиро дякуємо команді FixersUA, зокрема, Владиславу Маслову, Артему Цинку, Елліоту Леві, режисерці-постановниці опери Оксані Тараненко та усім причетним до створення тизеру. Матеріали для створення тизеру було надано Одеською національною оперою, зокрема, відеоматеріали ТРК “РАДА”, матеріали YouTube каналу Театру, роботи фотографів Віктора Лазутіна та Дмитра Скворцова.

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet/videos/1504893066596475/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден