Одеська національна опера продовжує місію «мистецького десанту» на Одещині

21 травня, в одній з військових частин Одеського регіону, відбувся концерт української музики за участі артистів оркестру та солістів Опери.

Свій талант і творчість військовослужбовцям дарували солісти опери - Марина Наймитенко, Павло Смирнов та Василь Добровольський під керівництвом заслуженого артиста України - диригента Ігоря Чернецького. 

Музика проти війни. В буремні часи української історії музика була невід‘ємною частиною підняття бойового духу та гарту борців за свободу та незалежність.

Щиро дякуємо усім причетним за можливість долучатись до боротьби з тією зброєю, якою Театр володіє найкраще - мистецтвом. 

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден