Одеська національна опера відзначила День Прапора та День Незалежності України

21 серпня Одеська Опера привітала містян з прийдешніми Днем Прапора та Днем Незалежності України. Навколо театру згуртувалась численна публіка, яка з надзвичайним теплом приймала коштовний дарунок - творчість артистів Одеської Опери просто неба.

 В програмі концерту звучали Державний Гімн України, музика українських та зарубіжних композиторів, а на завершення концерту, у виконанні артистів балету, глядачам представили запальний гопак.

 Музика перемоги звучала у виконанні солістів - заслуженого артиста України Олега Злакомана, соліста Метрополітен-опера, Віденської державної опери, театру Ла Скала Віталія Білого, лавреатки міжнародних конкурсів Юлії Терещук; артистів оркестру та балету Одеської національної опери. Диригент - заслужений артист України Ігор Чернецький. Хормейстр - Валерій Регрут.

Відеозапис концерту та детальний фотозвіт події буде оприлюднено на вебресурсах Одеської Опери 24 серпня. Слідкуйте за оновленнями.

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден