ОДЕСЬКА ОПЕРА ГОТУЄТЬСЯ ДО ПРЕМ’ЄРИ БАЛЕТУ «БІЛОСНІЖКА»

Нова вистава на музику польського композитора Богдана Павловського (лібретто Вітольда Борковського та Станіслава Петровського) за мотивами казки братів Якоба та Вільгельма Грімм незабаром побачить світ. Балетмейстери-постановники балету – заслужений артист України Гаррі Севоян та Яніна Кисельова. Диригент - заслужений артист України Ігор Чернецький. У головних партіях – солісти балету Андрій Пісарєв та Наталія Івасенко, артисти балетної трупи Анастасія Корно, Сергій Позняк, Вадим Круссер тощо.

У виставі також беруть участь юні артисти зразкового ансамблю класичного танцю «Фуете» школи мистецтв №14 та центру балету «Фуете -гранд» (художні керівниці -Марина Козяр та Ганна Погорецька).

Отже, 6-го листопада 2022 року одна з найулюбленіших дитячих казок оживе на сцені Одеського національного академічного театру опери та балету. Не тільки наших маленьких глядачів, а й дорослих яскрава, видовищна вистава занурить у чарівну атмосферу танцю, казки, краси, доброго гумору і чистого кохання.

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден