ОДЕСЬКА ОПЕРА – ЛАУРЕАТ ПРЕСТИЖНОГО КОНКУРСУ

Одеський національний академічний театр опери та балету став лауреатом ХХІІІ Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» та отримав  почесну відзнаку.

Спеціальними дипломами конкурсу у номінації «На видноті світу» за  світову прем’єру опери «Катерина» відзначений творчий колектив театру та Генеральна директорка – художня керівниця Надія Бабіч.

До відома: Загальнонаціональний конкурс «Українська мова – мова єднання» проходить в Одесі вже 23-й рік поспіль та  постійно розширює  свою географію та сфери суспільного життя. За понад два десятиліття  він дійсно став унікальним явищем не лише на теренах Одещини, а й в  масштабах України, адже міцно пов’язаний багаторічними творчими, культурними і духовними зв‘язками, тісною співпрацею з журналістською, письменницькою, мистецькою, освітянською, науковою та іншими професійними спільнотами, творчими об’єднаннями, діловими колами і владними інституціями.

Символічно, що  конкурс «Українська мова – мова єднання» став своєрідним патріотичним брендом Одеси, ну а  Одеська опера вже понад століття є найвидатнішою візитівкою нашого міста.

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден