ОДЕСЬКА ОПЕРА. МИ РАЗОМ! МИ ЗМОЖЕМО!

Сьогодні, 22 січня, Україна відзначає День Соборності – 104 роки від дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

З плином десятиліть підвалини, що були закладені в Акті, поступово втілювалися в життя, і з роками соборність наших земель перетворилася на справжню національну ідею, яка оволоділа умами та душами українців, піднеслася на щабель найголовнішої цінності .

Протягом останнього часу тисячі воїнів, мільйони громадян піднялися на захист єдності й територіальної цілісності України. Певне, ще ніколи День Соборності не був таким вагомим, вистражданим і шанованим святом, як сьогодні. Адже, саме Соборність – мета нашої Перемоги, і це – не лише пам’ять про спільне минуле, а й спільна праця заради майбутнього. Сьогодні колектив Одеської національної опери, як ніколи згуртований і потужний! Ми разом! Попри усі випробування, команда театру за підтримки наших глядачів гідно тримає оборону на мистецькому фронті, бо саме мистецтво є солідарністю, єдиним серцем і душею народів, що єднає та зближує людей.

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів, що віддали життя, захищаючи соборність та незалежність Української держави та безвинно убієнних мирних жителів, які загинули внаслідок збройної агресії росії.

Щоб бути сильними, треба стати єдиними, а щоб стати єдиними, треба бути сильними. Україна соборна! Тож, разом до Перемоги!

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден