ОДЕСЬКА ОПЕРА ПІДКОРЮЄ СВІТ

25-го вересня, в рамках міжнародного формату VII фестивалю мистецтв "Оксамитовий сезон в Одеській опері" у Португалії відбувся концерт солістів Одеської опери – заслуженого артиста України Владислава Горая та Аліни Ткачук у супроводі симфонічного оркестру міста Коїмбра під орудою головного диригента театру маестро Вʼячеслава Чернухо-Воліча.

Концерт пройшов в амфітеатрі давньоримського міста Конімбрига. Понад 1000 глядачів аплодували нашим митцям, які цілковито підкорили португальських шанувальників музики та оперного мистецтва. В програмі прозвучали світові оперні хіти М. Лисенка, Дж. Верді, Дж. Пуччіні, Г. Доніцетті, Ж. Масне, Ж. Бізе.

Особливої значущості та колориту програмі надала її українська складова. Із захопленням та щирими емоціями глядачі зустрічали оваціями "Молитву" М. Скорика для оркестру під майстерним диригуванням Вʼячеслава Чернухо-Воліча, арію Наталки з опери М. Лисенка "Наталка Полтавка" у виконанні Аліни Ткачук, пісню-романс "Ой ти дівчино..." А. Кос-Анатольського  на поезію І. Франка, яку виконав заслужений артист України Владислав Горай. Концерт відвідали та привітали митців Одеської опери мер міста Кондейша-а-Нова пан Нуно Мота, консул України у м. Порту (Португальська Республіка) пані Аліна Пономаренко, зааступниця генерального директора департаменту культурної спадщини пані Катарина Ромау Гонсалвеш та інші офіційні особи.

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден