Одеська Опера починає 211 сезон!

Шановні глядачі! Друзі!‼

Ми нарешті відкрилися!!!

 • З 1 серпня Одеська Опера відновила свою роботу!
 • З 4 серпня ми розпочинаємо репетиції.
 • 8 серпня відчиняємо двері театру для глядачів!

Репертуар серпня вже можна переглянути на нашому сайті: www.opera.odessa.ua/ua/repertuar/potochniy-repertuar/ Придбати квитки можна в касі театру з 11:00 до 19:30 (вихідний день – понеділок) та з 4 серпня − на сайті театру. Важливо: у серпні вистави розпочинатимуться о 19.00 та будуть проходити без антракту.

Згідно з постановою КМУ №641 https://www.kmu.gov.ua/news/z-1-serpnya-pochinayut-diyati-novi-pravila-adaptivnogo-karantinu ми працюємо із обов’зковим дотримання всіх вимог санітарної безпеки: масковий режим, температурний скринінг, дистанція не менше 1,5 м, регулярна дезінфекція приміщення. Надалі будемо орієнтуватися на те, як складатиметься реальна епідеміологічна ситуація в області і країні.

Колектив театру щиро вдячний всім глядачам і друзям театру, які залишалися з нами в цей непростий для всіх період. Дякуємо Вам за Вашу підтримку і чекаємо наших улюблених глядачів у стінах Одеської Опери!

У серпні ми також продовжуємо спілкуватися з Вами у онлайн-форматі. Ви зможете переглянути унікальні архівні записи театру.
 • Це можна зробити на нашому YouTube-каналі: www.youtube.com/c/TheOperaOdessa
 • Також ми проводимо прямі онлайн-трансляції на нашій сторінці у Фейсбук: www.facebook.com/OdesaOperaBallet/
 • Приєднуйтесь і до нашого Instagram: www.instagram.com/operaballetodessa/

  Запевняємо всіх, хто придбав квитки на вистави, які повинні були відбутися в театрі з 12 березня по 30 квітня, що квитки залишаються ДІЙСНИМИ на всі перенесені вистави і не потребують заміни!

  Якщо у зв’язку з існуючими на теперішній час правилами (5 м2 на одну особу) неможливе розміщення на місці, що вказане у квитку, буде надане місце аналогічне за ціною.

  Шановні глядачі! Для підтвердження наявності місць просимо Вас слідкувати за поточним репертуаром і повідомити про своє бажання переглянути певну виставу заздалегідь.

  За бажанням, з квитками, придбаними раніше на вистави, які повинні були відбутися в театрі з 12 березня по 30 квітня, можна буде відвідати будь-яку виставу нашого театру протягом нового театрального сезону.

  Для підтвердження наявності місць, для перебронювання квитків на обрані вистави, а також за іншими питаннями з приводу відвідування театру з раніше придбаними квитками, пишіть на електронну пошту odtobmanager@gmail.com або opera.kassa@gmail.com

  В листі просимо вказувати Ваш номер телефону для зв’язку.

  Телефон адміністратора: +38-048-780-15-38 (вівторок - неділя, з 11:00 до 18:00)

  З повагою, Адміністрація театру
 • Ми використовуємо cookies
  Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
  Згоден