ОДЕСЬКА ОПЕРА ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

Відкриття сезону ознаменується показами світової прем’єри - опери О. Родіна “Катерина”, яка з перших показів завоювала глядацьку прихильність та продовжує збирати аншлаги!

6 листопада запрошуємо дітей та їх батьків у подорож світом улюбленої казки -   прем’єрний показ  балету Б. Павловського “Білосніжка”.

А ще протягом листопада на сцені театру відбудуться покази вистав-бестселлерів: легендарних опер “Богема” та “Ріголетто”, містичного балету “Жизель”,  витончених одноактних балетів “Шопеніана” і “Болеро” та балетної вистави  Ю. Гомельської “Долі” на основі сучасної хореографії.

Три століття органної музики будуть представлені найяскравішими творами в концерті «Дзвони пам’яті».

Квитки на вистави листопада доступні в касах та на сайті:

https://operahouse.od.ua/afisha/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден