ОДЕСЬКА ОПЕРА ПРЕДСТАВЛЕНА НА МАСШТАБНОМУ ФЕСТИВАЛІ В ПАРИЖІ

Наприкінці листопада у столиці Франції відбувся мультидисциплінарний фестиваль «Східні вихідні» («Week-End a l'EST»). Цього разу у центрі уваги такої помітної події європейської культурної дипломатії – місто Одеса, яке на запрошення французької сторони, презентувало український культурний сектор.

26-го листопада в межах фестивалю відбулася яскрава програма української музики, яку з успіхом представили солісти Одеської опери - заслужений артист України В’ячеслав Горай, Юлія Терещук, Аліна Ворох, Віталій Білий, Ігор Парада. Щиро вітаємо наших артистів!

Одеський національний академічний театр опери та балету і на цей раз гідно представив Україну у Європі!

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден