ОДЕСЬКА ОПЕРА ПРОДОВЖУЄ ОСВІТНЬО-МИСТЕЦЬКИЙ ПРОЄКТ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

В день відкриття нової сторінки історії Одеської Опери - 213-го сезону першими відвідувачами театру стали наймолодші шанувальники мистецтва та їх батьки - учасники освітньо-мистецького проєкту "Подорож маленького музиканта". У вирі  мистецької мандрівки, глядачі відправились на екскурсію театром, зокрема вперше познайомилися із колоритною Турецькою кімнатою.

Традиційно захід продовжився  концертною програмою інструментального ансамблю солістів оркестру театру, знайомством з музичними інструментами та мистецьким інтерактивом, у якому радо взяли участь діти та дорослі.

Освітньо-мистецький проєкт “Подорож маленького музиканта” - це захоплююче знайомство зі світом театрального мистецтва, чаруюча атмосфера, нові друзі, цікаві знайомства та яскраві емоції!

Не пропустіть наступну подорож, яка відбудеться 19 листопада об 11:00.

Квитки у касах та за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/a-young-musicians-journey/

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден