Одеська Опера розширює кордони культурного фронту

В ці дні диригент Театру, заслужений артист України Ігор Чернецький, представляє Одеську національну оперу в Італії на VI Міжнародному конкурсі оперних співаків «Bellano Paese degli artisti» у складі професійного міжнародного журі.

В конкурсі беруть участь понад 100 учасників з різних країн світу, зокрема й співаки з України.

Представники журі VI Міжнародного конкурсу оперних співаків «Bellano Paese degli artisti» висловили слова підтримки Україні та Одеській Опері. Зокрема Адіна Нітеску, румунська співачка (сопрано), членкиня журі конкурсу та всесвітньо відомий німецький співак Маркус Холлоп - творчий директор Великого театру Женеви.

В своєму зверненні вони висловили також надію на майбутні зустрічі в Одеській Опері.

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet/videos/598856001811917

Дякуємо нашим міжнародним друзям за підтримку!

В єдності - сила!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден