ОДЕСЬКА ОПЕРА ЩИРО ВІТАЄ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ – ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ!

Ця святкова дата припала на лихий час війни, коли важко переоцінити високопрофесійну, оперативну діяльність наших військовослужбовців, ефективність наших ЗСУ. Сьогодні, у день свого професійного свята, вони продовжують захищати суверенітет та свободу держави від російської агресії.

Одещина завжди посідала особливе місце в обороноздатності країни, адже в нашому регіоні розташовані майже всі роди військ та повна інфраструктура сил забезпечення. Наші земляки гідно постали на захист національних інтересів держави, її територіальної цілісності. Не залишились осторонь і працівники Театру: сьогодні і вони – у лавах ЗСУ та територіальної оборони.

Щомиті Збройні Сили України виборюють майбутнє держави, демонструють всьому світові надзвичайну мужність та героїзм.

Ми схиляємось перед пам'яттю героїв, які віддали життя за Україну. Їхній подвиг житиме вічно і служить взірцем чесного та самовідданого служіння Вітчизні.

Шановні військовослужбовці! Велика подяка та низький уклін за відданість, мужність та витримку, за те, що даєте змогу нам працювати і творити, за ваші янгольскі крила-обереги. Міцного здоров’я і сил вам!

ЗСУ – слава, гордість та міць нації! Віримо в ЗСУ! Знаємо: головна Перемога - попереду!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден