«Одеська Опера у палацах та музеях»

В рамках програми “Одеська Опера у палацах та музеях” 23 червня о 17:00, у приміщенні Євангелістсько-лютеранського собору Святого Павла (Кірха), відбудеться концерт барокової музики “La Perla Barocca”.

Солісти: народні артисти України Віктор Мітюшкін та Василь Навротський; заслужені артисти України Олена Стародубцева та Владислав Горай; Соліст Метрополітен-опера, театру Ла Скала, Віденської державної опери Віталій Білий; лауреати міжнародних конкурсів Марина Годулян, Юлія Терещук, Денис Даніїл Богачов, Василь Добровольський, Богдан Панченко, Олександр Прокопович, Вероніка Струк (орган).

Чекаємо на зустріч!

Odessa Opera La Perla Barocca
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден