ОДЕСЬКА ОПЕРА ВІНШУЄ ЗАХИСНИКІВ КРАЇНИ!

Одеська опера вітає воїнів ЗСУ не тільки словами подяки та святковими побажаннями. Наш мобільний мистецький десант висадився на Одещині, щоб особисто від імені Театру привітати захисників країни!

Солісти опери Марина Наймитенко, Павло Смирнов та Василь Добровольський у супроводі інструментального секстету оркестру театру під орудою музичного керівника програми, заслуженного артиста України Ігоря Чернецького представили яскраву програму - популярні твори світової та української класики, обробки народних пісень.

Сил, здоров’я і та витримки вам, наші захисники! Дякуємо за хоробрість та відданість! Слава вам, наші герої!

Одеська опера тримає мистецький фронт!

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

 
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден