ОДЕСЬКА ОПЕРА ВІТАЄ ЗІ СВЯТАМИ!

Сьогодні  відзначаємо відразу два знакових свята – День української писемності і мови та Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Невипадково святкування цих дат припадає на один і той же день, адже саме мова і культура – це підвалини нашої національної спадщини. І саме мова і  культура додають нам сьогодні, коли Україна героїчно долає виклики і загрози, утверджує незалежність та суверенітет, відстоює честь і гідність, – сил і наснаги!

Музика, оперне та балетне мистецтво міцно пов’язані із мовною та культурною традицією, часто мають народні витоки, здобувають натхнення у самобутньому народному фольклорі.

Тож, відроджуймо через нашу мову і культуру  духовні засади і міць України! Стверджуємо  наш гідний внесок у духовну та інтелектуальну скарбницю світової цивілізації!

Зі святом!

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден