ОДЕСЬКА ОПЕРА ЗДОБУЛА НАГОРОДУ НА INTERNATIONAL OPERA AWARDS

У Мадриді (Іспанія) відбулася традиційна церемонія вручення нагород «International Opera Awards». «International Opera Awards» - це міжнародна нагорода в оперному жанрі, своєрідний оперний Оскар, що присуджується щорічно, починаючи з 2013. Щороку нагороди вручаються у двадцяти номінаціях. Тож, нагороду у номінації «Найкращий оперний театр» здобули Національні академічні театри опери та балету Одеси та Львова.

Одеську оперу на престижній церемонії представили головний диригент театру, маестро В’ячеслав Чернухо-Воліч та режисерка Оксана Тараненко, яка саме під час війни виступила постановницею сучасної української опери О. Родіна «Катерина». «Ми приїхали з міст, де вулиці темні, але наші душі сповнені світла... Наша музика сьогодні – це музика генераторів, але це музика нашого протистояння, нашого життя», — стверджувала під час вручення нагороди пані Оксана.

Тож, щирі вітання колективу нашого театру та колективу Львівської національної опери за гідне, заслужене визнання мистецького подвигу.

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден