ОДЕСЬКУ ОПЕРУ ПРЕЗЕНТУВАЛИ В ЄВРОПІ

З 20-22 жовтня Асоціація «Opera Europe» спільно із Угорською державною оперою провели осінню оперну конференцію у Будапешті за темою «Інтеграція та інклюзія».

 Нагадаємо, що «Opera Europa» є провідною організацією із координації, обслуговування та співпраці з професійними оперними трупами та оперними фестивалями по всій Європі (понад 200 членів із 40 країн), яка базується в Брюсселі  та організовує конференції з метою сприяння ефективному обміну досвідом представників театральних фахів. Через пандемію міжнародна організація припинила проведення масштабних заходів, і ось, вперше після двох з половиною років, Асоціація «Opera Europe» поновила цей напрям діяльності конференцією у Будапешті.

Подія відбулася  за участі 26 країн світу. Одеський національний академічний театр опери та балету репрезентувала на конференції режисерка-постановниця театру Оксана Тараненко. Разом із представниками театрів України, Угорщини, Італії, Бразилії, Нової Зеландії тощо пані Оксана взяла участь у панелі за темою "Адвокація опери в сучасному світі". Обговорювали проблеми повернення глядацького зацікавлення та попиту, що були втрачені під час пандемії ковіду, розглядали питання щодо взаємозв’язку та взаємовпливу політики та культури,популяризації оперного жанру і  відповідно обмінювалися досвідом.

Впевнені, що у недалекому майбутньому матимемо змогу вітати  наших  європейських  колег  в  непереможній Україні, в Одеській опері, де вони власнооч  познайомляться із нашим театром та його діяльністю.

Дякуємо Асоціації «Opera Europe» за надзвичайно гармонійне і плідне партнерство!

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден