Одеський театр опери та балету відновлює свою роботу:сюжет ТРК «Суспільне Одеса»

До Одеської Опери завітала знімальна група Національної телерадіокомпанії «Суспільне Одеса».

Як триває підготовка до світової прем’єри опери О.Родіна «Катерина», яка нині набула особливої актуальності, розповіла генеральна директорка-художня керівниця театру Надія Бабіч. З вірою в Перемогу пані директорка висловила щирі сподівання на якнайшвидшу зустріч артистів театру з глядачами. 

В ці дні тривають репетиції солістів опери та Камерного оркестру Одеської Опери, адже незабаром, в приміщенні Євангелічно-лютеранської церкви Св. Павла (Кірха), під орудою заслуженого артиста України, диригента Ігоря Чернецького, відбудеться концерт барокової музики «Ad libitum. Відлуння бароко». 

Артисти оркестру поділились емоціями від повернення до репетиційного процесу, зазначивши, що музика - це ліки, яких потребує зараз кожен: як артисти, так і глядачі.

Щиро вдячні телеканалу «Суспільне Одеса» та журналістці Олені Голді за співпрацю.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден