Одеський національний академічний театр опери та балету про шахрайство навколо бренду театру

В умовах широкомасштабної російської військової агресії проти України робиться все можливе для збереження іміджу української культури та запобігання спробам дискредитації українських офіційних інституцій. У зв’язку з цим повідомляємо  про наступне.

Зараз у медіапросторі поширюється інформація про гастролі балетних труп, які видають себе за українські, використовуючи у назві своїх «новоутворень» імена всесвітньовідомих театральних брендів, зокрема Одеського  національного академічного театру опери та балету. Так в Ірландії (організатор Art One Presents) та Франції (організатор A.А. Organization) рекламуються виступи «The Ukrainian National Ballet of Odessa» (ukrainiannationalballet.com) з балетами П. Чайковського.

Офіційно повідомляємо і наголошуємо, що дана трупа ніякого відношення до Одеської національної опери не має, а керівництво «The Ukrainian National Ballet of Odessa» використовує подібність у назві, відеоматеріали наших вистав та неправдиву інформацію у рекламі, чим вводить в оману глядачів, дискредитуючи славетне ім’я Одеської опери.

На неодноразові звернення щодо припинення цієї протиправної та антиукраїнської діяльності керівництво «The Ukrainian National Ballet of Odessa» належним чином не реагує і попри всі заклики мистецької спільноти бойкотувати репертуар російських композиторів відмовляється вилучати балети, які в усьому світі асоціюються із культурою агресора.

На прохання керівництва Одеської національної опери, для  остаточного з’ясування ситуації і  отримання допомоги з боку міжнародної спільноти у припиненні шахрайських дій «The Ukrainian National Ballet of Odessa» Посол України у Франції пан Вадим Омельченко звернувся з листом до Міністра культури Франції мадам Рими Абдул Маяк: «В умовах масштабної війни, яку росія веде в Україні, російсько-українська мистецька співпраця не є  можливою. Така співпраця, яку допускає «Український національний балет Одеси», йде на користь російській пропаганді проти України та відволікає увагу від боротьби українського народу за свою незалежність та ідентичність, а також від злочинів, які росія зараз чинить проти українців. Ми вдячні французьким друзям за можливість представляти українську культуру. Тому просимо Вас, шановна пані Міністре, вжити всіх заходів для недопущення виступів трупи «Український національний балет Одеси» у містах Франції, щоб не дискредитувати ім’я Української Держави та не плутати справжню українську культуру з російською пропагандою».

Керівництво та увесь колектив Одеської національної опери засуджують діяльність представників культури і мистецтва, які будь-яким чином пов'язані із російською культурою та дискредитують українські офіційні інституції. Ми сподіваємось на дієву підтримку від вітчизняної та міжнародної спільноти і очікуємо якнайшвидшого припинення антиукраїнської діяльності «The Ukrainian National Ballet of Odessa».

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден