ОНАТОБ – «Odessa Tourism Friendly»

«Odessa Tourism Friendly», нову відзнаку міського Департаменту культури і туризму вручено Одеському національному академічному театру опери та балету. Театр щорічно відвідує велика кількість туристів з різних країн світу. Знайомство з однією з головних візитiвок Одеси, Одеською Оперою, відбувається під час вистав, екскурсій, фотосесій.

Нова номінація Odessa Tourism Friendly - це своєрідний знак якості, який свідчить про відповідальність об'єктів туристичної сфери перед гостями нашого міста», — зазначила директорка Департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова.

Нагадаємо, що журналом Forbes включено будівлю Одеського Національного академічного театру опери і балету до переліку 11 найцікавіших визначних пам'яток Східної Європи.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден