Одеська Опера в умовах воєнного стану на шпальтах найвпливовішої газети США “The Washington Post”

«Ми дорожимо театром, тому що він прекрасний. Це заслуговує на те, щоб до нього ставилися як до живої істоти. Це серце Одеси», – ділиться генеральна директорка-художня керівниця ОНАТОБ Надія Бабіч.

Про Одеський театр, як найціннішу споруду міста; як оборонявся театр в часи Другої світової війни і як це відбувається нині; про прем’єру, підготовку до якої зупинила війна та про артистів театру, які боронять державу; про руйнування української культурної спадщини в різних містах України та останні новини з фронту читайте у статті “The Washington Post”.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден