Одеський національний академічний театр опери та балету став членом міжнародної організації Opera Europa!

Ми раді повідомити про початок тісної співпраці Одеського національного академічного Театру опери та балету з провідною міжнародною організацією Opera Europa!

В цю впливову спільноту входять 216 професійних театрів та колективів із 43 країн світу, серед яких Teatro alla Scala (Італія), Royal Opera House Covent Garden (Великобританія), Opernhaus Zürich (Швейцарія), Teatro Real (Іспанія), Teatro La Fenice (Італія), Bayerische Staatsoper (Німеччина), Opéra National de Paris (Франція).

21 травня 2021 року головний диригент ОНАТОБ В'ячеслав Чернухо-Воліч та помічник в. о. гендиректорки з питань гастрольної діяльності та міжнародних зв’язків Олександр Лисюк прийняли участь у Work In Progress Spring Conference 2021, яка була організована Opera Europа і де обговорювалися важливі питання роботи театральних закладів Європи у сьогоденних умовах пандемії.

Вступ до Opera Europe - це величезний крок у популяризації Одеської Опери у Європі та світі.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден