Одеський оперний театр на мапі подій до Дня Незалежності України

Міністерство культури та інформаційної політики України повідомило про створення цифрової мапи подій, котрі проводитимуться до Дня Незалежності України - єдиної національної платформи, що висвітлюватиме події, які присвячені 30-й річниці незалежності.

Проєкт охоплює всі області України. МКІП спільно з Обласними державними адміністраціями проведе понад 300 заходів в рамках святкування та відзначення Незалежності України.

Ми, в свою чергу, раді повідомити, що Одеський оперний театр представлений на мапі двічі, а саме, це довгоочікуваний VI фестиваль мистецтв "Оксамитовий сезон в Одеській Опері", який пройде з 22 серпня по 15 вересня, і буде включати 6 різних вистав, а також концерт "Спадщина.ua", який відбудеться 23 серпня в 20:00 на Потьомкінських сходах.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден