Одне прохання – ЗАКРИТИ НЕБО!

12 березня, у Одесi, за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти та Одеської обласної військової адміністрації, відбулась мистецька акція “Вільне Небо/Free Sky”.

Акція покликана підтримати заклик українського народу та Президента України Володимира Зеленського до держав світу - закрити небо над Україною від ворожих літаків, ракет і бомб, які щоденно руйнують людські життя.

Під орудою диригента театру Ігоря Чернецького, у виконанні симфонічного оркестру та хору Одеської Опери, прозвучав “Державний гімн України”, хор з опери Дж. Верді “Набукко”, духовний Гімн України "Молитва за Україну", композиція Д. Крижанівського “Реве та стогне Дніпр широкий”.

Наприкінці мистецької акції відбувся брифінг за участі генеральної директорки-художньої керівниці театру Надії Бабіч та артистів Одеської Опери.

Заклик, який сьогодні звучав поблизу мистецької перлини Європи, звучить усією Україною, лине по всьому світу! Віримо, що ми будемо почуті!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден