Офіційна позиція Одеського національного академічного театру опери та балету щодо приватних гастролей артистів театру в перiод простою

У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти нашої країни і введенням воєнного стану (24.02.2022 р.), артисти театру знаходяться на простої відповідно до норм чинного законодавства України.

Велика частина творчого персоналу залишилася в Україні. Артисти театру долучилися до Територіальної оборони міста, допомагають боронити країну, займаючись волонтерством; були призвані до лав ЗСУ. Деякі поїхали за межі країни.

Керівництво театру довело до відома артистів необхідність повідомляти про місце свого перебування, втiм контролювати місцеперебування кожного члена колективу в нинішніх умовах не є можливим. Не виключаємо, що артистам надходять приватні пропозиції щодо участі у гастролях. У зв'язку з цим доводимо до відома артистів, агентств, імпресаріо і продюсерських фірм, що театром категорично заборонено використовувати iм'я театру й приймати участь у проєктах, які не погоджено з керівництвом театру. Враховуючи, що в цей період до керівництва театру не надходило пропозицій щодо будь-яких гастрольних турів і не було підписано жодного контракту, наголошуємо, що до порушників будуть застосовані дисциплінарні заходи і проведено службове розслідування. Позиція театру відносно гастрольної політики однозначна - жодного контракту не підписується без надання повної інформації про майбутні гастролі.


Слава Україні!


Адмiнiстрацiя театру

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден