22 травня о 17:00, в приміщенні Євангелічно-лютеранської церкви Св.Павла (Кірха), відбудеться концертне виконання опери К. В. Глюка «Орфей і Еврідіка».

Під орудою заслуженого артиста України, диригента Ігоря Чернецького сакральну історію втілюватимуть артисти Опери, камерний хор та камерний оркестр Театру.

В партіях «Орфея і Еврідіки» постануть провідні солісти театру, багаторазові лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів: Орфей - Богдан Панченко; Еврідіка - Юлія Терещук; Амур - Марина Наймитенко.

22 травня о 17:00, вкотре справдиться твердження: любов і музику неможливо зупинити жодною силою. Запрошуємо доторкнутись до зворушливої та містичної історії про всеперемагаючу силу кохання й музики!

Квитки на концерт можна придбати перед початком концерту в фойє Кірхи, вул. Новосельського, 68

Телефони для довідок: 048 7801509; 048 7801528; 048 7801538.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден