«Оркестр «дихав» разом зі співаками»

В Азербайджанському академічному театрі опери та балету імені М.Ф.Ахундова з успіхом відбувся показ опери Дж.Пуччіні «Богема» під орудою головного диригента Одеської національної опери - В’ячеслава Чернухо-Воліча.

«В цей вечір оркестр театру під керівництвом В’ячеслава Чернухо-Воліча «дихав» разом зі співаками, оркестр був співучасником сценічної дії і своїм тонким, делікатним звучанням не «відволікав» глядача, а дарував йому естетичне задоволення.», - зазначають в публікаціях бакинських ЗМІ.

Щиро вітаємо маестро В’ячеслава Чернухо-Воліча, а також творчий колектив Азербайджанського театру опери та балету з успішним показом одного з найпопулярніших творінь Дж.Пуччіні.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден