Парламентський телеканал «Рада»: Опера проти війни

Парламентський телеканал «Рада» в ефiрі марафону «Єдині новини» розповів про підготовку Театру до прем’єри опери О.Родіна «Катерина»  в умовах війни.

Чим живе Одеська Опера, як народжується майбутня світова прем’єра під час війни на сцені та в театральних майстернях розповідали генеральна директорка-художня керівниця театру Надія Бабіч, головний художник Ігор Анісенко та провідна солістка Одеської Опери - Юлія Терещук.

На культурному фронті Одеської Опери розгорнута власна боротьба: триває підготовка світової прем’єри, працівники театру вступають до лав Збройних Сил України та Територіальної оборони, займаються волонтерством, проводять благодійні концерти в Одесі та за кордоном.

 Щиро вдячнi телеканалу «Рада» за співпрацю!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден