Перенесення вистав з 20 по 31 жовтня

Шановні глядачі!

Зверніть, будь ласка, Вашу увагу: вистави, що мали відбутися в театрі з 20 по 31 жовтня – перенесено. Квитки, придбані на ці вистави, лишаються дійсними.

Якщо дата перенесення Вас не задовольняє, з придбаним квитком можна відвідати будь-яку іншу виставу з репертуару театру за попередньою домовленістю (тел: +38 048 7801509 (довідка), +38 048 780 15 38, електронна адреса: od.opera.booking@gmail.com).

При неможливості відвідати перенесену виставу квиток можна повернути за місцем придбання до 10.11.21 р.

Для повернення квитка, придбаного в касі театру, необхідно пред'явити документ, що засвідчує особу, квиток, касовий чек.

Каса працює: вівторок-неділя з 11:00 до 19:00.

Адміністрація театру просить вибачення за незручності і дякує за розуміння!

Бережіть себе та своїх близьких! Зробіть щеплення! Отримайте сертифікат та приходьте до Театру. Театр чекає саме на Вас!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден