Перший з початку війни концерт “La Perla Barocca”

Вибачте цей текст доступний тільки в “Англійська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Вчора, 23 червня, в рамках програми театру “Одеська опера в палацах і музеях”, в Євангелічно-лютеранській церкві св. Павла, відбувся перший з початку війни концерт “La Perla Barocca”.

В програмі звучали твори визначних композиторів доби бароко: органна музика, арії та арієтти, молитовні піснеспіви та дует.

У склепінні старовинного храму звучали голоси солістів театру та його величність - орган. В концерті взяли участь: народні артисти України Віктор Мітюшкін та Василь Навротський, заслужені артисти України Олена Стародубцева та Владислав Горай, соліст Метрополітен-опера, театру Ла Скала, Віденської державної опери Віталій Білий, лавреати міжнародних конкурсів Марина Годулян, Юлія Терещук, Денис Даніїл Богачов, Василь Добровольський, Богдан Панченко, Олександр Прокопович.

Окрасою вечора став органний супровід Вероніки Струк. Ведуча - Ілона Трач.

Наступний концерт “La Perla Barocca” відбудеться цієї неділі, 26 червня, в Євангелічно-лютеранській церкві св. Павла, о 18:00. Радо запрошуємо!

Фото: Володимир Экимбашян

La Perla Barocca 23 06 2022
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден