«ПОДОРОЖ МАЛЕНЬКОГО МУЗИКАНТА» У ЛИСТОПАДІ

В Одеській опері продовжується захоплюючий освітньо-мистецький квест для всієї родини «Подорож маленького музиканта» - серія ексклюзивних імпрез, що включають знайомство із театром, інтерактивні концертні програми, тощо.

Подорожуючи театром, ви поринете у світ неймовірної краси Одеської опери та театральних таємниць, а кульмінацією стануть знайомство із оперним і балетним мистецтвом, оркестром та музичними інструментами. На вас чекають твори популярної класики і сучасна музика, яка знайома і дорослим, і дітям, а також нові музичні відкриття, захоплюючи історії про театр, і все це в популярній, ігровій, доступній маленькому глядачу формі.

Ведуча проєкту - помічниця генеральної директорки-художньої керівниці театру Людмила Сергійчук.

Отже, запрошуємо дітей та батьків 12 та 19 листопада у 11:00 у нові захоплюючі подорожі світом театру та музики!

Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/events/a-young-musicians-journey/

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден