«Подорож маленького музиканта» у жовтні

В Одеській опері продовжується захоплюючий освітньо-мистецький квест для всієї родини «Подорож маленького музиканта». 25 вересня маленьким поціновувачам мистецтва, наймолодшому з яких було лише 2 рочки, та їх батькам Одеська опера запропонувала нові захоплюючі та пізнавальні історії музичного та театрального життя і концертну програму, що складалася з улюблених, популярних мелодій - творів І.С. Баха, А. Вівальді, Л. Андерсона. Ведуча проєкту - помічниця генеральної директорки-художньої керівниці театру Людмила Сергійчук.

У чарівний світ мистецтва глядачів вели музиканти струнного квінтету: Юрій Данчев, Наталя Мармусевіч, Олена Іонова, Іван Аврятов, Андрій Селін та солісти - Анна Філіппова, Леонід Попов, Кирил Устіновський, Єлізавета Меньшагіна.

Як все відбувалося і який настрій панував під час «Подорожі маленького музиканта» - у відео.

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Наступна подія відбудеться вже цієї неділі, 2 жовтня об 11:00.

Квитки: https://operahouse.od.ua/events/a-young-musicians-journey/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден