ПРЕДСТАВЛЯЄМО РЕПЕРТУАР ЖОВТНЯ

Теплий жовтень буде сповнений важливих та знакових мистецьких подій. Відкриється він урочистим відзначенням 135-річчя будівлі театру, закриттям VII Міжнародного фестивалю мистецтв «Оксамитовий сезон в Одеській опері. The art of Victory». Очікуємо також на  улюблені оперні вистави.  Символічно, що увінчає та завершить 212-й театральний сезон,який був дуже непростим і незвичним, прем‘єрний показ опери О. Родіна «Катерина».

Та попри те, що по завершенню сезону Одеська опера піде у нетривалу відпустку, музика не покидатиме стін  театру! Протягом жовтня запрошуємо вас на вишукані концерти органної музики «Organ&Voices».

До зустрічі в Одеській Опері!

Квитки за посиланням: https://operahouse.od.ua/afisha/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден