Пресконференція композитора Ганса Циммера

В Берліні відбулась пресконференція відомого німецького композитора Ганса Циммера, автора музики до кінофільмів, володаря “Оскара”. Нині композитор готується до нового туру і власне саме цій події була присвячена пресконференція. Однак, левову долю заходу Ганс Циммер присвятив війні в Україні, адже з-поміж музикантів, які беруть участь у турі Ганса Циммера, є українські артисти, зокрема артисти Одеської національної опери.

На запрошення Ганса Циммера у пресконференції взяв участь помічник генеральної директорки-художньої керівниці Одеської Опери з питань гастрольної діяльності та міжнародних зв’язків - Олександр Лисюк:

- Дуже вдячні пану Циммеру за рішучу громадську позицію та підтримку України! Під час пресконференції у мене була можливість надати змістовне та відверте інтерв’ю про війну в Україні. Це - європейська свобода слова в дії.

Колектив Одеської Опери продовжує говорити про події в Україні, залучаючись підтримкою по-справжньому великих людей світу.

Наша зброя - це наша музика!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден