Пресбрифінг з нагоди показу опери Дж. Верді “Набукко”

4 лютого відбувся пресбрифінг з нагоди однієї з ключових подій ІІІ Міжнародного фестивалю “Зимовий променад в Одеській Опері“ —  показу опери Дж. Верді “Набукко“.

У пресбрифінгу взяли участь: запрошений диригент, лауреат Першої премії Міжнародного конкурсу диригентів імені Артуро Тосканіні — Віталій Алексейонок; запрошений соліст, дипломант Міжнародних конкурсів, провідний соліст Дніпропетровського академічного театру опери та балету Максим Іващук; заслужена артистка України, завідувачка оперної трупи Одеської національної опери Наталія Ютеш. Модератор заходу — завідувачка літературно-драматичної частини Лілія Нєйчева.

Наталія Ютеш розповіла: «Набукко» - це дуже складна для виконання опера, і не кожен театр може собі дозволити мати її в репертуарі». Н. Ютеш також поділилась з присутніми цікавим фактом: «В другому місяці дві тисячі двадцять другого року відбудеться двадцять другий показ опери «Набукко» на нашій сцені». Дебютуватиме на сцені Одеської Опери Максим Іващук – провідний соліст Дніпро-опери, лауреат Міжнародних конкурсів. Артист розповів, що партію Захарії в опері «Набукко» він виконував більше ста двадцяти разів. Максим зазначає: «Дуже люблю цю партію, це - найскладніша басова партія». Запрошений диригент Віталій Алексейонок вiдзначив: “Я надзвичайно радий тому, що з оркестром у нас дуже хороший контакт, з хором склалась надзвичайно доброзичлива атмосфера; мої ідеї знаходять тут відгук.“

Наприкінці пресбрифінгу присутні журналісти були запрошені на перегляд оркестрової репетицїі опери Дж. Верді «Набукко».

Пресс-брифинг - Набукко Алексейонок
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден