Презентацiя другого номеру журнала «Odessa Opera News»

Журнал презентували у затишній і водночас святковій атмосферi Всесвітнього Клубу Одеситів.

«Одеська Опера – єдиний театр в Україні, який має власний, повнокольоровий журнал. Створення журналу Одеської Опери – один з пунктiв Програми розвитку театру головної директорки-художньої керівниці ОНАТОБ Надії Бабіч. Можливість невимушено розповісти про щоденне життя театру надихає.» – розповіла Лілія Нєйчева, головна редакторка журналу та завідувачка літературно-драматичної частини театру.

Журнал «Odessa Opera News» вражає дизайном, надзвичайно цікавими рубриками та їх креативністю. Те, про що розповідає «Odessa Opera News», читач не знайде ні у Всесвітній мережі, ні на шпальтах інших видань.

Зустріч надихнула присутніх на діалог про історію театру та про сучасне. Головний диригент театру – В‘ячеслав Чернухо-Воліч, який став одним з героїв другого номеру, відкрив для читачів безліч секретів зі свого творчого та особистого життя. Головний диригент розповів присутнім про події ІІІ Міжнародного фестивалю «Зимовий променад в Одеській опері», прем‘єру балету «Шехеразада» та підготовку до прем’єри опери «Катерина».

Фоторепортаж: Юрій Литвиненко

Журнал у медiа.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден