Припинення вистав з 25 по 31 березня

Шановні глядачі! Друзі!


З 23 березня 2021 року рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконкому Одеської міської ради в нашому місті встановлено карантин у зв'язку з ″ЧЕРВОНИМ″ рівнем епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Одеський національний академічний театр опери та балету тимчасово припиняє показ вистав до зняття передбачених законодавством України карантинних обмежень.

Заплановані на 25-31 березня вистави обов’язково відбудуться після закінчення карантину.

Придбані квитки ДІЙСНІ!

За раніше придбаними квитками можна буде відвідати також будь-яку іншу виставу за Вашим вибором, про що треба заздалегідь повідомити адміністратора театру електронною поштою odkarantin2021@gmail.com

Довідки з інших питань можна отримати у вівторок-неділю з 11:00 до 18:00 за телефонами:
(048)7801509
(048)7801528
(048)7801538

Слідкуйте за оновленням інформації на нашому сайті operahouse.od.ua/news, а також на сторінках театру в соцмережах.

Просимо вибачити за незручності і запрошуємо Вас в Одеську Оперу після завершення локдауну. Це буде найкращою підтримкою для артистів театру, які з нетерпінням чекатимуть на зустріч із глядачами!

Будьте здорові!
Бережіть себе!
Локдауни тимчасові - мистецтво вічне!
Чекаємо зустрічі з Вами!
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден