Про завершення гастролей “Disney in Concert” у Німеччині

Завершено гастролі артистів оркестру Одеської Опери в Німеччині з авторською програмою-присвятою дітям України “Disney in Concert. Dreams come True”

За спільним рішенням Генеральної директорки-художньої керівниці театру Надії Бабіч та художнього керівника BNK Music Production GmbH Вільгельма Кайтеля, концертну програму “Disney in Concert. Dreams come True” присвятили українським дітям, які постраждали внаслідок російської агресії в Україні.

Під час гастролей оркестр Одеської національної опери виступив на концертних майданчиках Берліну, Гамбургу, Лейпцигу, Магдебургу, Кьольну та інших міст. Концерти українських музикантів на підтримку дітей постраждалих від війни за весь період гастролей зібрали близько ста тисяч глядачів.

У виконанні артистів оркестру Одеської Опери звучала музика з найпопулярніших мультфільмів Волта Діснея, а також Державний Гімн України, нагадуючи всьому світу про те, що Україна бореться за майбутнє свого народу, своїх дітей і неодмінно переможе!

Вітаємо артистів з успішним завершенням гастролей!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден